SABAT KRAJNO – PARK ROZRYWKI I MINIATUR

Krajno Zagórze 43c
26-008 Górno

11780036_952950831424479_4714322032451311344_o

Wycieczka absolutnie całodniowa. Atrakcji moc – od rana do późnego wieczora. Przedział wiekowy spory – właściwie każdy znajdzie tu coś dla siebie – od 2-latka po młodzieńca!

Ośrodek jest całoroczny. Latem – pełna gama atrakcji, zimą – stok narciarski.

Zacząć należy od Alei Miniatur – wystawy „Wonderful World”.

Na ogromnym terenie oglądamy miniatury najsłynniejszych budynków świata (większość wykonana w skali 1:25). Wspaniały, acz męczący spacer pod górę można przerwać, zasiadając w jednej z altanek postawionych na trasie zwiedzania. Możemy zobaczyć: Plac św. Piotra, Koloseum, wieże World Trade Center, Piramidę Cheopsa, Sydney Opera House, Statuę Wolności i wiele, wiele innych. Aleja Miniatur jest bardzo ciekawa. Ale nie na tyle, co otaczające ją megarozrywki, od których to będzie nam bardzo ciężko odciągnąć dzieciaki.Zatem – proponuję najpierw zaliczenie alei, a potem rzucenie się w lunapark, park linowy, park rozrywki.

Oferta jest bardzo bogata! Atrakcje doskonale dobrane są do wieku dziecka, dzięki czemu rodzice wiedzą, gdzie skierować 3-latka, a gdzie wpuścić 10-latka.

Dla starszych bywalców organizowane są pokazy, imprezy tematyczne, potańcówki, dyskoteki, koncerty…

Warto śledzić stronę internetową Sabatu. Co jakiś czas bowiem organizowane są nowe atrakcje, promocje, wydarzenia. „Sabat” działa prężnie i dostosowuje swoją ofertę, aktualizując i ewidentnie wyprzedzając konkurencje! Brawo! http://www.sabatkrajno.pl/strona-glowna

Bardzo smaczne, domowe i niedrogie obiady zjemy na miejscu – w restauracji „Magia Sabatu”.

RADA I PRZESTROGA:

Doradzam spędzenie tam całego dnia! Aby uniknąć ciągłego wydawania pieniędzy, kłócenia się, nawoływania dzieci, biegania od dmuchanego domku do basenu z kaczuchami itd., polecam dokładnie zaplanować, co chcecie robić, ustalić to z dzieciakami i próbować nie zwariować! 😉

Ostrzegam – miejsce to do cichych i spokojnych nie należy! Przygotujcie się na energetyczny szał swoich pociech!

TOALETY: małoooo toalet – dużo dzieciaków! Przygotujcie się na kolejkę. Pamiętajcie, że w restauracji również jest toaleta.

PŁATNOŚĆ: no i tu jest jazda! Każda pierdoletka (czytaj: przedmiot największego pożądania twojego dziecka) to koszt 7-10 zł za 5 minut zabawy! Zatem – absolutnie polecam wykupienie karnetów na atrakcje. Jest ich taki ogrom, że proponuję zapoznać się z nimi na stronie internetowej, zaplanować, co chcecie zobaczyć i z tą konkretną wiedzą udać się do kasy. Bo można się pogubić!

JEDZONKO: fajny i niedrogi obiad w restauracji „Magia Sabatu”.

STOPIEŃ UMĘCZENIA RODZICA: absolutne 10!

STOPIEŃ UMĘCZENIA PORTFELA: absolutne 10, jeśli nie kupimy karnetu – portfel wyciągamy średnio co 5-10 minut

Reklamy

6 thoughts on “SABAT KRAJNO – PARK ROZRYWKI I MINIATUR

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s